GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik + 4936587
nr 493 6587
Tallrik +
vas, Kina 1700/1800-tal, dia;26 +, höjd: 14 (tallrik med nagg)
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:40:51
550 kr
350 kr
450 kr
550 kr